Series
Ratings
65
Operation ProposalRated ★ 3.0
Hooray for LoveRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 2.0
One Warm WordRated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0