Movies
Ratings
126
Spirited AwayRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5