Titles you rated
Days of Being WildRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.5
ExtinctionRated ★ 2.5
Feng ShuiRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
The LiarRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0