Titles you rated
TangledRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 4.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Lady and the TrampRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5