Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 1.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5- Fighting SpiritRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
American GodsRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Momo SalonRated ★ 3.0
Lizzie McGuireRated ★ 3.0
Last FriendsRated ★ 4.0