Titles you rated
Hello GhostRated ★ 4.0
Ghost ShipRated ★ 3.0
The Addams FamilyRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 2.0
Officer of the YearRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
Mean Girls 2Rated ★ 2.5
Batman ForeverRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0- Almost CheRated ★ 2.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Everybody Has SecretsRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 3.0