Titles you rated
The Green KnightRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Tokyo StoryRated ★ 4.0
Cold WarRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.5
The FatherRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5