Movies
Ratings
48
Finding Mr. Right 2Rated ★ 3.0
Finding Mr. RightRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0