Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5