Titles you rated
I Do, I DoRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 1.5
Beethoven VirusRated ★ 1.5
Full HouseRated ★ 4.0