Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 2.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The WitchRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0