Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.5
The NightingaleRated ★ 2.0
TallulahRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 2.0
CallRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 2.5
CapernaumRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5
How to Be SingleRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5