Movies
Ratings
1221
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
AmourRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Noisy MansionRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0