Series
Ratings
251
Hikaru no GoRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The TrunkRated ★ 2.0
Dr. StoneRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Blue PeriodRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 0.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 5.0