Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Dream ScenarioRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0