Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The PactRated ★ 0.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5