Movies
Ratings
428
Quo Vadis, Aida?Rated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
LucaRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 5.0- As the Gods WillRated ★ 2.0
- Quo VadisRated ★ 4.5
Waltz with BashirRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 2.0