Movies
Ratings
365
High FidelityRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
UnfaithfulRated ★ 2.5
MoebiusRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 1.5
Jackass 3.5Rated ★ 3.5
Reign of FireRated ★ 2.0
Jackass 2.5Rated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 3.0
The ThingRated ★ 2.5
The PurgeRated ★ 1.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
Modern BoyRated ★ 2.0
JobsRated ★ 2.0
After EarthRated ★ 2.5
The Iron GiantRated ★ 3.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 2.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.0
Wrong TurnRated ★ 1.5