Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 3.5
Reign Over MeRated ★ 4.0
Valentine's DayRated ★ 3.5
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.5
New York MinuteRated ★ 3.5
The Magic HourRated ★ 2.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.5
AmourRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 3.5
Marley & MeRated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.5
No ReservationsRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 3.5
The Prince & MeRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.0