Titles you rated
- PilotRated ★ 4.0
- School 2Rated ★ 4.0
- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
- School Season 1Rated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 5.0
TomatoRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 3.5
TripleRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0