Titles you rated
Marvel's The DefendersRated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5