Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 0.5
DunkirkRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 0.5
A Company ManRated ★ 0.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 1.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 0.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 0.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
SullyRated ★ 2.5
Ben-HurRated ★ 1.0
WarcraftRated ★ 2.0
The ShallowsRated ★ 1.0
SpotlightRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0