Titles you rated
ScarecrowRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 4.0