Titles you rated
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5- Take Me to Love & Meal Season 2Rated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 4.0
Dr. RintarōRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Take Me to Love & MealRated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0