Series
Ratings
87
Rain or ShineRated ★ 4.5
Reunited WorldsRated ★ 3.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.5
LookoutRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Gogh, The Starry NightRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0