Titles you rated
21Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0