Movies
Ratings
565
The TreacherousRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
InsaneRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The Last Days on MarsRated ★ 2.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The MechanicRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Memories of the SwordRated ★ 4.0