Movies
Ratings
101- Take OffRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
JumperRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0