Movies
Ratings
81
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
Very Good GirlsRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5