Series
Ratings
177
Hot SpotRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
BORDERRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
UnframedRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Last One Standing Season 3Rated ★ 3.0
Last One Standing Season 1Rated ★ 3.5
Last One Standing Season 2Rated ★ 3.5