Titles you rated
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0- Inspector Park Moon SooRated ★ 3.5
Age of WarriorsRated ★ 3.5- Great InheritanceRated ★ 4.0
- Jang Gil SanRated ★ 3.5
The Kingdom of the WindRated ★ 3.5
Swallow the SunRated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
Strongest Chil-wooRated ★ 3.5
Inspiring GenerationRated ★ 3.5- Paper CraneRated ★ 3.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
The Night WatchmanRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 3.5
Melody of LoveRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.0