Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0