Series
Ratings
109
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Busted! Season 1Rated ★ 2.0
Busted! Season 2Rated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 1.5
Depp v HeardRated ★ 2.0
BloodhoundsRated ★ 1.5