Movies
Ratings
813
My BrotherRated ★ 2.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 2.5
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Ketshu-henRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Bring It OnRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
Beauty WaterRated ★ 1.5
Better DaysRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0