Movies
Ratings
655
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The Tinder SwindlerRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 2.0
Christopher RobinRated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
SinkholeRated ★ 3.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
Red NoticeRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 3.0
IntruderRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
IRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0