Movies
Ratings
204
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Blades of GloryRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
CubeRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Secondhand LionsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
BraveRated ★ 2.5