Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0