Movies
Ratings
1001
Dark HabitsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Fabulous Baker BoysRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
The Squid and the WhaleRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
A Short Film About LoveRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.5
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
RevolverRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 3.5
UndineRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0