Movies
Ratings
330
A Simple FavorRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
JaneRated ★ 2.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0- Heavy SnowRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Blue Sun PalaceRated ★ 1.5
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Ashley Madison: Sex, Lies & Cyber AttacksRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 3.0