Titles you rated
- TelepataRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 2.0
TenetRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 1.5
JumperRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
UsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5