Series
Ratings
20
Kill la KillRated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 2.0
- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
- Toy SoldiersRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5