Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The RainmakerRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Antonia's LineRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5