Titles you rated
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Animal BabiesRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0