Titles you rated
50 First DatesRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0