Movies
Ratings
39
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0