Series
Ratings
22- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0