Series
Ratings
53- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Serial Experiments LainRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
원피스 21기Rated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
High WaterRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5