Movies
Ratings
234
Two Days, One NightRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5