Movies
Ratings
617
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Inside meRated ★ 1.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
HerstoryRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0