Movies
Ratings
1067
American PsychoRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 2.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
I'm Your ManRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 3.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
All the Long NightsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5